3/5 - (2 امتیاز)

تمیز کردن چرخ و رینگ

چرخ و رینگ کثیف می تواند شادی هر راننده ای را از او بگیرد.خوشبختانه، مایع کنسانتره بوژنه این قابلیت را دارد که آلودگی ها را از وسایل پخت و پز گرفته تا صفحات مربوط به چرخ و ترمز پاک کند.

تمیز کردن چرخ و رینگ

چرخ و رینگ کثیف می تواند شادی هر راننده ای را از او بگیرد.خوشبختانه، مایع کنسانتره بوژنه این قابلیت را دارد که آلودگی ها را از وسایل مختلف مثل پخت و پز گرفته تا صفحات مربوط به چرخ و ترمز پاک کند. بنابراین توقف کنید و صفحه ترمز و رینگ لاستیک و خود چرخ ها را تمیز کنید. مراحل آن به شرح زیر است:

  • وضعیت خنکی و عادی لاستیک ها و رینگ های خودرو ،قبل از تمیز کردن، چرخ خودرو و رینگ مربوط به آن باید کاملاً سرد باشند.
  • جدا کردن آلودگی های چسبیده به چرخ های خودرو ،با جدا کردن تکه های آلودگی و کثیفی از روی چرخ ها و رینگ ها، زمان کشیدن پارچه یا اسفنج را به روی سطوح کاهش می‌دهد.
  • تمیز کردن کامل ،برای تهیه یک محلول تمیز کننده مناسب به یک گالن آب گرم یک قاشق چایخوری از مایع ظرفشویی کنسانتره بوژنه بریزید و هم بزنید تا برای تمیز کردن چرخ ها و لاستیک ها به کار رود.
  • کشیدن مایع تمیز کننده روی سطح چرخ و رینگ با اسفنج یا پارچه ،ابتدا روی لبه های بیرونی رینگ با اسفنج یا پارچه آغشته به مایع صابونی کشیده می شود تا زمانی که همه لکه های روغن و چربی از سطح فلزی حذف و پاک شوند، بعد داخل رینگ ها تمیز می شوند. در این کار سعی کنید با برس مسواک به همه نقاط چرخ جهت زدودن آلودگی ها دسترسی پیدا کنید.
  • شستشو دادن چرخ ها و رینگ های خودرو ، چرخ را به خوبی از پایین تا بالا به خوبی بشویید و مطمئن شوید که همه کف صابون ها کاملاً پاک شوند. اضافات باقیمانده ممکن است منجر به ماندگاری یا خط افتادن روی موادهای خاص شود.
  • زمان خشک شدن، فوری با یک دستمال یا حوله نرم و تمیز چرخ و رینگ را خشک کنید و حالا با چرخ و رینگ تمیز، به جاده بزنید و لذت ببرید!