امتیاز دهید

چگونه وسایل الکترونیکی را ضدعفونی کنیم ؟

شما تقریباً 7.593.802 بار در روز به صفحه نمایش تلفن، لپ تاپ، کامپیوتر، تبلت یا تلویزیون نگاه می‌کنید و ممکن است به نظرتان یک چشم انداز درخشانی داشته باشند! بهترین راه برای تمیز کردن نمایشگر شما و وسایل الکترونیکی به ترتیب مراحل زیر است که خیلی سریع و راحت انجام می شود:

چگونه وسایل الکترونیکی را ضدعفونی کنیم ؟

شما تقریباً هزاران بار در طول روز به صفحه نمایش تلفن، لپ تاپ، کامپیوتر، تبلت یا تلویزیون نگاه می‌کنید، پس تمیزی و پاکیزگی این وسایل الکترونیکی که بصورت مداوم از آنها استفاده میکنید،حائز اهمیت است! بهترین راه برای تمیز کردن نمایشگر شما و وسایل الکترونیکی به ترتیب مراحل زیر است که خیلی سریع و راحت انجام می شود:

  • وسایل الکترونیکی خود را خاموش کنید و از برق در بیاورید و به حالت استراحت بگذارید. این فرایند خاموش کردن خیلی سریع و بی دردسر است و این امکان را به شما می دهد که بتوانید با خیال راحت به تمیزکاری آنها ادامه دهید.
  • برای تمیز کردن یک تلفن یا تبلت، بهتر است قاب یا کاور محافظ آنها را درآورید، از گذاشتن اثر انگشت هم روی صفحه نمایش دستگاه پرهیز شود.
  • با استفاده از پاک کننده چندمنظوره بوژنه ،اثر انگشت ها ، لکه ها و آلودگی های دیگر را از نمایشگر ، کی برد و پوشش پلاستیکی وسایل الکترونیکی حذف و پاک کنید. این محصول تمامی لکه‌ها را از سطوح بدون محدودیت و آسیب به سطح، از بین می‌برد. پاک‌کننده چندمنظوره بوژنه، علاوه بر مواد اولیه با خاصیت پاک‌کنندگی زیاد، دارای ترکیبات پلیمری است که مانند لایه‌ای محافظ، روی سطح باقی مانده و آن را نسبت به نشست مجدد انواع آلودگی و گرد و خاک مقاوم كرده و سطح را درخشان می‌کند.
  • برای خشک کردن نمایشگر وسایل الکترونیکی دیجیتال از حوله های کاغذی ، پارچه های ابریشمی و لباس یا الباف قدیمی  استفاده نکنید.